Březen 2010

Žiju bláznivý život!

18. března 2010 v 16:32 | Zuzík |  My mind
Dneska mám lepčejší náladuAsi je to tim počasíčkem:) ! Koukám na oblíbený filmy,poslouchám oblíbený písně,jím oblíbený jídla:) den,jak má být! I can see clearly now the rain is gone!!!Dneska jsem koukala na jeden muzikál a přitom si tak řikám,proč já jen neumim zpívat?! Ale i přesto si zpívám,ta babka nad náma má určitě radost!:D Ale co,však vona tam taky furt v půlnoci dupe...maj s babkama dámskou jízdu!

Jak je možný,že je všechno spojený s počasím? Hlavně moje nálada??? Bylo by nejlepší aby zima odešla z planety Země někam do pryč! A zůstala tam!!! Nebo aspoň do příštího roku!Proč jsem dřív byla tak blbá??? A tolik věcí mi prostě nedošlo??? Lituju,že jsem nedostala rozum dřív! :D Lituju,že jsem se nenarodila do jiný doby! JO JO.Ale to se nedá vrátit,že?! Tak toho patřičně využiju a naseru tolik lidí,kolik si to jen zaslouží! Livin la Vida loca...! And lovin it!

Livin la Vida Loca!!!

Kam ten svět spěje?!

13. března 2010 v 0:15 | Zuzík |  My mind
Hrůza děs...dnešní noc! Vím jak to asi zní,ale mám na mysli ty moje sny! Většinou,pokud si sen pamatuju,což bývá málokdy:),tak se mi druhej den nebo pozdějc vyplní! Ale vždycky to byly takový kraviny,že jsem to prostě nevnímala.Jakože co měli určitý lidi na sobě,co mi řikali...Ale dneska jsem normálně vstala a byla jsem naprosto omámená,tím co jsem viděla.Prostě kolikrát si řikám,že až zemřu,že nebudu litovat.Ale dneska v noci jsem zemřela a bylo mi z toho trochu smutno:)! Ten svět byl hroznej!
Byla jsem na základce,kam normálně chodim,ale byli tam jiný lidi,lidi který jsem znala z dřívějška.Byl pohodovej den (to mě zarazilo jako první - pohoda a ve škole?!:) a najednou se něco stalo a já ještě s pár lidma jsme ze země sebrali takový tyče,teďka si nevzpomenu jak se nazývaj,takový prostě vojenský tyče,asi ze středověku:)...A začali jsme zabíjet ostatní lidi,nevim proč,někdo řval musíme je zabít,než se nakazej! Po zabití většiny lidí jsme všichni seběhli dolů k bráně - k obrovský dřevěný bráně a snažili jsem se jí něčim zabarikádovat,aby se nikdo nedostal dovnitř...Pak jen velký ticho...Pak bránu rozbili nějaký podivný existence,připomínali mi skřety z Pána prstenů a začali na nás útočit a vzpomínám si,že jsem je chtěla bodnout tou tyčí,ale měli nějakej štít,takže se nám je nedařilo zabít.Tak jsme utíkali do nejvyššího patra a skočili jsme z okna,pak bolestnej náraz...Pak jen velký ticho...
A za pár minut to mělo pokračování,ale úplně jiná scéna!Nejdřív obrazy krajiny,naprosto zdecimované krajiny.Všude černo,bahno,žádný stromy,žádná zeleň.A do toho nějakej mužskej,hlubokej hlas,jako vypravěč. Vyprávěl něco o tom,že nějakej muž začal sbírat všechen odpad na zemi,měl takovej obrovskej magnet,takže všechno lítalo vzduchem,budovy,auta,prostě všechno mezi nebem a zemí si k sobě přivolal tim magnetem a stal se prakticky vládcem světa.Lidi neměli nic! Ty skřeti z první scény začali otročit lidi,takže po nějaký době byli všichni na zemi jen v roztrhanejch hadrech a v poutech a otročily pro něj.Sbírali a třídily všechen ten odpad,nad nima měl obrovský sídlo ten vládce a lidi se snažily pro něj najít nějaký drahocenný věci,asi kov,nebo něco! Ale mělo to jeden háček.Lidí bylo hodně,takže pokaždý přišla tak 50 členná skupina na třídění a byli tam vždy jen hodinu.Po té hodině všechny otroky přivedli k takovýmu obrovskýmu jezírku a lidi tam házeli.Byla to kyselina.Všude byl slyšet ten křik a lidi jak se rozpouštěj! A kolem,jako v hledišti seděli ty skřeti a smáli se.Pak jsem přišla na řadu.Bylo to otřesný,skoro jsem cítila,jak to pálí!Pak už jsem nic necítila...Jen jedno velký ticho!...A pak pohled na celou zem a mě se chtělo brečet! Temnota,strach,bolest. A v dálce vypravěč dodává,že za to si můžeme sami! Má pravdu! Lidi ničí planetu.Nejspíš to takhle vážně dopadne.Planeta zanikne.Ne planeta,ale ti lidi! To co si uvařili to si taky sní.Ale to já už tu nebudu!Takže až se to jednou stane,nebojte,nebudu křičet Já jsem vám to řikala! ;)


Suzie má skleněný oči

11. března 2010 v 10:52 | Zetty |  My mind
...Jo Jo...ale čím to je??? Nejspíš tou hromadou prášků co teď musim brát! Nojo...to moje nezdravý stravování se někdy muselo projevit:) Ale co aspoň mám prodloužený prázdniny!Přemejšlela jsem...nebojte vydrželo mi to jen pár minut...jak může bejt někdo závislej na prášcích??A ještě lepší otázka,jak se pak může vyléčit??Jsou takový tři hlavní závislosti: alkohol,cigára a prášky.Tak jako nevim co je lepší...alkohol-játra,cigára-plíce,prášky?! Možná mozek.Když to jsou nějaký nevim prášky na bolest,tak v čem je problém?! Asi pak úplně přestane vnímat bolest.Taky bych chtěla Ale myslim,že závislost na prášky je asi nejhůř léčitelná...!Alkohol i cigára to je prostě vůlí.A lidi si za to třeba najdou něco jinýho,nějakej jinej zlozvyk míň nebezpečnej.Ale jak vyléčit práškomana?! Toť otázka...Možná mu místo prášků strkat nějaký bonbóny...nejlíp Harribo

Jen jeden film mě vždycky rozbrečí

10. března 2010 v 14:33 | Zuzík |  My mind
Man on Fire...Kdo neviděl,nepochopí a kdo viděl,tak asi ví o čem mluvím.;)Prostě dokonalej film.A ještě dokonalejší soundtrackJak řikám je těžké si nezamilovat město Mexico City,po tomhle filmu stoprocentně:) Nikdy jsem nebyla zastánce velkoměst,mrakodrapů a špíny,která tady leze a hlavně smrdí z každýho rohu!Bydlim v Praze,věřte mi - sem nechcete!!!Big city life prostě není pro mě a tečka.Bohužel zatim si nemůžu sama vydělávat,tak s tim nic nenadělám.Až to tady skončim,ježiš jak já se těšim,koupim si jednosměrnou letenku...kamkoliv!!Jen pryč z týhle země.Pryč,pryč,pryč.Možná Mexico.Možná Austrálie.Možná ale co,všechno je lepší než TOHLE!Nechci žít ten nudnej českej život! Ráno vstát v 6 hodin ráno,jít do kanclu a pak domů,sníst nějaký jídlo a spát.Nechápu tydle lidi a oni asi nechápou mě! Já chci cestovat,radovat se z každýho dne,být šťastná.Ještě jsem nikdy nezažila ten opravdovej pocit štěstí.Snad jednou příde.Snad.
Fascinuje mě Španělsko a Španělština a tim pádem Mexico a jižní AmerikaJe to jedna z mála věcí,který bych se fakt chtěla naučit:) A fascinuje mě výše jmenovaný filmA taky tahle písnička...není tam skoro žádná hudba,jen kytara,ale mě prostě fascinuje...hrozně inspirativní...:

Carlos Varela - Una palabra


Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo
igual que el viento que esconde el agua
como las flores que esconde el lodo.
Una mirada no dice nada
y al mismo tiempo lo dice todo
como la lluvia sobre tu cara
o el viejo mapa de algun tesoro.
Una verdad no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo
como una hoguera que no se apaga
como una piedra que nace polvo.
Si un dia me faltas no sere nada
y al mismo tiempo lo sere todo
porque en tus ojos estan mis alas
y esta la orilla donde me ahogo,
porque en tus ojos estan mis alas
y esta la orilla donde me ahogo.
Revolution is coming!

5. března 2010 v 22:24 | Zuzík |  My mind
Dneska jsem po dlouhý době zase sedla k noťasu a spustila tu fantasmagorijní hru,která příšerně užírá časAle řekla jsem si,je pátek,nemám co na práci,mám volno,tak proč ne,že?! Udivilo mě,že pokud nepoužívám cheaty,tak některý mise jsou jako docela těžký Ovšem za dnešní odpoledne jsem se dotala až do Las Venturas,což je docela rekord!Asi by se to dalo všechno dodělat za jeden den,ale zrovna přišla matka a začla něco mektat o tom,že jsem tam celej den a ať jí tam pustim...Ale nebojte zejtra mám v plánu to dokončit.Dokončit už asi po pátýDocela mě zarazilo a dřív jsem si toho ani nevšimla,že tam třeba Smoke furt kecá takový filozofický mekty,ale v podstatě celkem chytrýOh Yeah,škoda,že jsem ho pak musela zabít...Ale zasloužil si toJo kámo,filozofická hra...to každýmu nedojde Jak můžeš jíst,když všem ostatním to padá?!A viněj tebe kámo!